Стіна новин

Тут ми фіксуємо власну історію

Архітектура - теж літопис світу: вона говорить тоді, коли вже мовчать і пісні, і перекази.
Микола Васильович Гоголь

UVT GROUP - успішно розробила концепцію розвитку фармацевтичного підприємства для португальської інвестиційної компанії. Площа відведена під забудову становить 5 га, площа будівництва 12 000 м2. Комплекс включає в себе офісну частину, лабораторії, виробничу частину і складський комплекс. На території підприємства розміщені будинки для постійного проживання персоналу.

Детальніше

fasad_Zaporizzhia.jpg

UVT Group займається генеральним проектуванням нового терміналу міжнародного аеропорту Запоріжжя. Термінал обслуговуватиме 400 осіб на годину й матиме площу 12300м2. Він буде обладнаний новітніми системами безпеки, енергозбереження та контролю пасажирів. Проект повністю виконано з застосуванням ВІМ моделювання, а також VR технологій.

Детальніше

Skylum_photo_session_2.jpeg

Один з наших проектів 2018 року - це офіс компанії Skylum, провідної компанії зі створення програмного забезпечення для редагування фотографій - www.skylum.com. Проект виявився настільки успішним, що в офісі регулярно відбуваються фотосесії модельного бізнесу.

Дизайн інтер'єрів, ведення робіт і інженерні рішення були виконані UVT GROUP, головний архітектор Олексій Агафонов. Нижче кілька фотографій фотосесій. Ми робимо проекти для кращого життя.

Детальніше

front_view_airport_Antonov.jpeg

Компанія UVT GROUP успішно розробила концепцію розвитку аеропорту «Антонов». Концепція передбачає побудову нового терміналу з пропускною здатністю в 1 мільйон пасажирів на рік, будівництво ремонтних ангарів й вантажного термінала. Сподіваємось, що ГП «Антонов» матиме змогу реалізувати ці плани.

Детальніше

association.jpg

UVT group/ OOO “УВТ ГРУП” приняли в асоциацию “Аэропорты Украины”. Мы рады работать на благо развития нашей страны и индустрии аэропортов. UVT GROUP - генеральный проектироващик нового пассажирского терминала аэропорта "Запорожье".

Детальніше

news_01.jpg

UVT group успішно пройшла державну експертизу з будівництва нового міжнародного терміналу в Запоріжжі. Проект максимальної категорії складності і наслідків. Вчора ми передали звіт про успішне проходження замовнику - директору КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" біскупські Віктору Григоровичу.

Детальніше

eko_1.jpg

На фото розділ проекту «Оцінка впливу на навколишне середовище». Ми гарно попрацювали, тож успішно пройшли екологічну експертизу проекту “Будівництво нового терміналу та обслуговуючих споруд міжнародного аеропорту Запоріжжя”. Проект впевненно рухається вперед.

Детальніше

ivano_fr_1.jpg

У березні 2017 року UVT group презентувала проект реконструкції і розвитку міжнародного терміналу Івано-Франківськ. Проект отримав попередні узгодження з керуючою компанією аеропорту.
Регіон має величезний потенціал для зростання - в Буковель їдуть зі всього світу. Ми сподіваємося, що оновлений термінал стане новою візитівкою цього регіону і нової цікавою роботою для нашої команди.

Детальніше

zaporojie.jpg

Так буде виглядати новий міжнародний термінал Запоріжжя. На даний момент UVT group веде генеральне проектування об'єкта. Новий термінал буде пропускною спроможністю 400 осіб на годину і мати площу 12300 м2. До того ж, термінал буде обладнаний сучасними системами енергозбереження, безпеки і контролю пасажирів.

Детальніше

  • 1
  • 2
Бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181.
тел. +380 44 233 61 42