Стіна новин

Тут ми фіксуємо власну історію

Архітектура - теж літопис світу: вона говорить тоді, коли вже мовчать і пісні, і перекази.
Микола Васильович Гоголь
karavan_night_ph_01.jpg

Закриття ТРЦ Караван в червні 2019 року стало несподіванкою для багатьох. Втім, воно було не повним і тимчасовим – керуюча компанія пішла на цей крок заради збільшення відвідуваності об’єкта і поліпшення його бізнес-показників. Всього за півроку DCH Infrastructure & Real Estate (девелоперський напрям групи DCH Олександра Ярославського) виконав колосальну роботу: оновили внутрішній простір, змінили конфігурацію секцій, осучаснили екстер’єр будівлі, впорядкували прилеглу територію. Але, найголовніше, що сталося, змінилася концепція: Караван перейшов до роботи з магазинами у форматі аутлет.

Детальніше

Karavan_news.jpg

Вчора провели тестове випробування підсвічування фасадів київського ТЦ КАРАВАН. Проєктом передбачено динамічний світло-колірний малюнок. В даний момент застосовано понад 2000 LED світильників, кольорова гамма яких задається програмно.

Детальніше

1.jpg

Вінниця - один із найстрімкіших у розвитку регіонів України. Місто Ідей не просто так стало гаслом для Вінниці. Чимало індустріальних парків, сучасних виробництв з іноземними інвестиціями побудовані і будуються в Вінницькій області. Звісно для такого міста необхідно оживити власний аеропорт. Зручна локація терміналу дозволяє за 30-40 хвилин дістатись до центру міста. Аеропорт має регулярні міжнародні рейси до Тель -Авів і Польщі, також в Египет, і регулярний рейс до Києва.

Детальніше

conception_chernivci.jpg

Цей рік для команди UVT GROUP виявився насиченим у розвитку компанії та розробці цікавих проектів. Одним з таких проектів був концепт нового терміналу аеропорту Чернівці. Замовнику запропоноване цікаве технологічне рішення в поєднанні служби безпеки внутрішніх та міжнародних рейсів - це те що покращує логістику, одночасно пришвидшуючи проходження пасажирів та заощаджуючи на площі будівлі.

Детальніше

EE_awards_2019.jpg

26 листопада, в Києві відбувся V форум EE Real Estate 2019, який об'єднав понад 200 ключових гравців та експертів ринку нерухомості з усього світу. Головними теми для обговорення стало інвестування, управління фінансами, архітектурні рішення, проектування і менеджмент. Компанія UVT GROUP була відзначена в трьох номінаціях: «Краща архітектурна компанія року», « Реновація року » з об'єктом - реконструкція ТРЦ Караван,« Кращий громадський проект року » - Міжнародний аеропорт Запоріжжя, з яким UVT GROUP і отримали основну нагороду.

Детальніше

191022_Zaporizia_7.jpg

Новий термінал Міжнародного Аеропорту Запоріжжя має площу 12300 кв.м, створений за сучасними технологіями BIM проектування враховуючі яскраві фасади, інтер’єр і конструктивні рішення.

Детальніше

1.jpg

Торгівельно-розважальний центр «Караван» на Луговій в м.Києві - є першим торгівельним центром в Україні такого масштабу, що побудований в результаті реконструкції старої целюлозної фабрики. Площа торгівельно-розважального комплексу становить близько 60000 кв.м і включає в себе, продуктовий центр Ашан, галереї і брендові бутіки, великій фудкорт, а також перший в країні каток, що був розміщений в ТЦ, наразі крижане поле перероблене в роллейдром. Торгівельний центр є сімейним і обслуговує велику кількість людей з Оболоні і Виноградаря.

Детальніше

Zaporizhia_presentation.jpg

Сьогодні, у Вінницькій державній адміністрації, UVT GROUP презентувала проміжні підсумки проектування реконструкції Міжнародного аеропорту Вінниця. Олексій Агафонов, головний архітектор, представив планувальні й архітектурні рішення, узгоджені з усіма службами аеропортового комітету.

Детальніше

Бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181.
тел. +380 44 233 61 42