Стіна новин

Тут ми фіксуємо власну історію

Архітектура - теж літопис світу: вона говорить тоді, коли вже мовчать і пісні, і перекази.
Микола Васильович Гоголь
graduates.JPG

UVT GROUP вітає з успішним захистом архітектурних дипломних проектів наших чудових колег Аліну Романок та Олексія Оніщенко. Представлені проекти були чудові. Ми впевнені у гарному майбутньому колишніх студентів. Робимо країну краще!

Детальніше

fasad_control.jpg

Головний архітектор проекту та компанії UVT GROUP Олексій Агафонов успішно проводить контроль за реалізацією проектних рішень виконавцем робіт компанією Альтіс-Констракшн (генеральний підрядник). Наразі тривають роботи з монтажу декоративного фасаду, який стане визитівкою нового терміналу аеропорту Запоріжжя.

Детальніше

UVT GROUP - успішно розробила концепцію розвитку фармацевтичного підприємства для португальської інвестиційної компанії. Площа відведена під забудову становить 5 га, площа будівництва 12 000 м2. Комплекс включає в себе офісну частину, лабораторії, виробничу частину і складський комплекс. На території підприємства розміщені будинки для постійного проживання персоналу.

Детальніше

fasad_Zaporizzhia.jpg

UVT Group займається генеральним проектуванням нового терміналу міжнародного аеропорту Запоріжжя. Термінал обслуговуватиме 400 осіб на годину й матиме площу 12300м2. Він буде обладнаний новітніми системами безпеки, енергозбереження та контролю пасажирів. Проект повністю виконано з застосуванням ВІМ моделювання, а також VR технологій.

Детальніше

Skylum_photo_session_2.jpeg

Один з наших проектів 2018 року - це офіс компанії Skylum, провідної компанії зі створення програмного забезпечення для редагування фотографій - www.skylum.com. Проект виявився настільки успішним, що в офісі регулярно відбуваються фотосесії модельного бізнесу.

Дизайн інтер'єрів, ведення робіт і інженерні рішення були виконані UVT GROUP, головний архітектор Олексій Агафонов. Нижче кілька фотографій фотосесій. Ми робимо проекти для кращого життя.

Детальніше

front_view_airport_Antonov.jpeg

Компанія UVT GROUP успішно розробила концепцію розвитку аеропорту «Антонов». Концепція передбачає побудову нового терміналу з пропускною здатністю в 1 мільйон пасажирів на рік, будівництво ремонтних ангарів й вантажного термінала. Сподіваємось, що ГП «Антонов» матиме змогу реалізувати ці плани.

Детальніше

association.jpg

UVT group/ OOO “УВТ ГРУП” приняли в асоциацию “Аэропорты Украины”. Мы рады работать на благо развития нашей страны и индустрии аэропортов. UVT GROUP - генеральный проектироващик нового пассажирского терминала аэропорта "Запорожье".

Детальніше

news_01.jpg

UVT group успішно пройшла державну експертизу з будівництва нового міжнародного терміналу в Запоріжжі. Проект максимальної категорії складності і наслідків. Вчора ми передали звіт про успішне проходження замовнику - директору КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" біскупські Віктору Григоровичу.

Детальніше

eko_1.jpg

На фото розділ проекту «Оцінка впливу на навколишне середовище». Ми гарно попрацювали, тож успішно пройшли екологічну експертизу проекту “Будівництво нового терміналу та обслуговуючих споруд міжнародного аеропорту Запоріжжя”. Проект впевненно рухається вперед.

Детальніше

  • 1
  • 2
Бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181.
тел. +380 44 233 61 42