Стіна новин

Тут ми фіксуємо власну історію

Архітектура - теж літопис світу: вона говорить тоді, коли вже мовчать і пісні, і перекази.
Микола Васильович Гоголь
Zaporizhia_1.jpg

Міжнародний термінал аеропорту "Запоріжжя" продовжує набувати змін. Вже надійшло 80% необхідного для будівництва обладнання. Активізувалися роботи над внутрішнім оздобленням, обладнанням прилеглої території, а також монтажні роботи.

Детальніше

bezdel.jpg

Компанія UVT Group під керівництвом головного архітектора Олексія Агафонова одного з засновників бару, зробила дизайн і реалізувала один з найкращих барів м. Київа «Бездельники». Всі роботи включать супроводжуючі і монтажні виконані своїми силами.

Read More

9C89733A-6454-442B-ACBC-9695232884E1.png

В 2016 року компанія UVT GROUP на чолі з директором Антоненко Андрієм і головним архітектором Агафоновим Олексієм підписали контракт на розробку проектної документаціїї нового терміналу КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя”. Для створення проекту за світовими стандартами було вирішено все проектування вести в BIM. До цього компанія мала багаторічний і унікальний досвід виконання робіт з застосуванням BIM технологій, але комплексного проекту такого масштабу досі не було, не тільки у портфоліо компанії, а і в Україні в цілому.

Детальніше

Управляюча компанія DCH-IRE презентувала концепцію реновації ТЦ КАРАВАН, який знаходиться в Києві, в сучасний OUTLET.

Read More

Zaporizhia_presentation.jpg

Сьогодні, у Вінницькій державній адміністрації, UVT GROUP презентувала проміжні підсумки проектування реконструкції Міжнародного аеропорту Вінниця. Олексій Агафонов, головний архітектор, представив планувальні й архітектурні рішення, узгоджені з усіма службами аеропортового комітету.

Детальніше

5603FC5D-413A-441A-9035-B1972A23E8CB.jpeg

UVT GROUP успішно веде проект реновації першого торгового центру в Києві "Караван" на Луговій. На даний момент практично закінчено роботи по першій захватці. Супровід робіт відбувається щодня, а п'ятниця, кращий день, щоб виїхати основною групою проектантів на приймання робіт.

Детальніше

IMG_0679.jpg

Група авторського нагляду UVT GROUP відслідковує перебіг виконання робіт по демонтажу старих конструкцій стелі та підлоги торгівельного центру КАРАВАН м. Київ. Рішення по подальшому виконанню робіт відбувається прямо на майданчику та оперативно передається в будівництво.

Детальніше

graduates.JPG

UVT GROUP вітає з успішним захистом архітектурних дипломних проектів наших чудових колег Аліну Романок та Олексія Оніщенко. Представлені проекти були чудові. Ми впевнені у гарному майбутньому колишніх студентів. Робимо країну краще!

Детальніше

Бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181.
тел. +380 44 233 61 42