Стіна новин

Тут ми фіксуємо власну історію

Архітектура - теж літопис світу: вона говорить тоді, коли вже мовчать і пісні, і перекази.
Микола Васильович Гоголь
eko_1.jpg
На фото розділ проекту «Оцінка впливу на навколишне середовище». Ми гарно попрацювали, тож успішно пройшли екологічну експертизу проекту “Будівництво нового терміналу та обслуговуючих споруд міжнародного аеропорту Запоріжжя”. Проект впевненно рухається вперед.

Детальніше

procev_01.jpg

Компанія UVT group розробила проект закритого селища для IT компанії. В даному рішенні пропонується використання енергоефективних будинків класу А, В. На ділянці в 10 га передбачено розташування офісного та спортивного комплексів, житлових будинків, готелю та малоповерхових багатоквартирних будинків. Чекаємо на початок реалізації.

Детальніше

zaporojie.jpg

Так буде виглядати новий міжнародний термінал Запоріжжя. На даний момент UVT group веде генеральне проектування об'єкта. Новий термінал буде пропускною спроможністю 400 осіб на годину і мати площу 12300 м2. До того ж, термінал буде обладнаний сучасними системами енергозбереження, безпеки і контролю пасажирів.

Детальніше

association.jpg

UVT group / OOO "УНІВЕНТЕРМ" взяли участь в асоціації "Аеропорти України". Ми раді працювати на благо розвитку нашої країни і індустрії аеропортів.

Детальніше

ivano_fr_1.jpg

У березні 2017 року UVT group презентувала проект реконструкції і розвитку міжнародного терміналу Івано-Франківськ. Проект отримав попередні узгодження з керуючою компанією аеропорту. Регіон має величезний потенціал для зростання - в Буковель їдуть зі всього світу. Ми сподіваємося, що оновлений термінал стане новою візитівкою цього регіону і нової цікавою роботою для нашої команди.

Детальніше

maxresdefault.jpg

В марте 2016 года наша компания провела комплексный энергоаудит инженерных систем здания. Год спустя можно говорить о результатах проведения энергоаудита и частичной модернизации инженерных систем. К слову, окупаемость проведенного аудита меньше месяца, а окупаемость модернизаций около года.

Детальніше

Бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181.
тел. +380 44 233 61 42