Стіна новин

Тут ми фіксуємо власну історію

Архітектура - теж літопис світу: вона говорить тоді, коли вже мовчать і пісні, і перекази.
Микола Васильович Гоголь
EE_awards_2019.jpg

26 листопада, в Києві відбувся V форум EE Real Estate 2019, який об'єднав понад 200 ключових гравців та експертів ринку нерухомості з усього світу. Головними теми для обговорення стало інвестування, управління фінансами, архітектурні рішення, проектування і менеджмент. Компанія UVT GROUP була відзначена в трьох номінаціях: «Краща архітектурна компанія року», « Реновація року » з об'єктом - реконструкція ТРЦ Караван,« Кращий громадський проект року » - Міжнародний аеропорт Запоріжжя, з яким UVT GROUP і отримали основну нагороду.

Детальніше

191022_Zaporizia_7.jpg

Новий термінал Міжнародного Аеропорту Запоріжжя має площу 12300 кв.м, створений за сучасними технологіями BIM проектування враховуючі яскраві фасади, інтер’єр і конструктивні рішення.

Детальніше

1.jpg

Торгівельно-розважальний центр «Караван» на Луговій в м.Києві - є першим торгівельним центром в Україні такого масштабу, що побудований в результаті реконструкції старої целюлозної фабрики. Площа торгівельно-розважального комплексу становить близько 60000 кв.м і включає в себе, продуктовий центр Ашан, галереї і брендові бутіки, великій фудкорт, а також перший в країні каток, що був розміщений в ТЦ, наразі крижане поле перероблене в роллейдром. Торгівельний центр є сімейним і обслуговує велику кількість людей з Оболоні і Виноградаря.

Детальніше

Zaporizhia_presentation.jpg

Сьогодні, у Вінницькій державній адміністрації, UVT GROUP презентувала проміжні підсумки проектування реконструкції Міжнародного аеропорту Вінниця. Олексій Агафонов, головний архітектор, представив планувальні й архітектурні рішення, узгоджені з усіма службами аеропортового комітету.

Детальніше

5603FC5D-413A-441A-9035-B1972A23E8CB.jpeg

UVT GROUP успішно веде проект реновації першого торгового центру в Києві "Караван" на Луговій. На даний момент практично закінчено роботи по першій захватці. Супровід робіт відбувається щодня, а п'ятниця, кращий день, щоб виїхати основною групою проектантів на приймання робіт.

Детальніше

Karavan_news.jpg

Вчора провели тестове випробування підсвічування фасадів київського ТЦ КАРАВАН. Проєктом передбачено динамічний світло-колірний малюнок. В даний момент застосовано понад 2000 LED світильників, кольорова гамма яких задається програмно.

Детальніше

1.jpg

Вінниця - один із найстрімкіших у розвитку регіонів України. Місто Ідей не просто так стало гаслом для Вінниці. Чимало індустріальних парків, сучасних виробництв з іноземними інвестиціями побудовані і будуються в Вінницькій області. Звісно для такого міста необхідно оживити власний аеропорт. Зручна локація терміналу дозволяє за 30-40 хвилин дістатись до центру міста. Аеропорт має регулярні міжнародні рейси до Тель -Авів і Польщі, також в Египет, і регулярний рейс до Києва.

Детальніше

Zaporizhia_1.jpg

Міжнародний термінал аеропорту "Запоріжжя" продовжує набувати змін. Вже надійшло 80% необхідного для будівництва обладнання. Активізувалися роботи над внутрішнім оздобленням, обладнанням прилеглої території, а також монтажні роботи.

Детальніше

bezdel.jpg

Компанія UVT Group під керівництвом головного архітектора Олексія Агафонова одного з засновників бару, зробила дизайн і реалізувала один з найкращих барів м. Київа «Бездельники». Всі роботи включать супроводжуючі і монтажні виконані своїми силами.

Read More

Бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181.
тел. +380 44 233 61 42