Стіна новин

Тут ми фіксуємо власну історію

Архітектура - теж літопис світу: вона говорить тоді, коли вже мовчать і пісні, і перекази.
Микола Васильович Гоголь
eko_1.jpg

На фото розділ проекту «Оцінка впливу на навколишне середовище». Ми гарно попрацювали, тож успішно пройшли екологічну експертизу проекту “Будівництво нового терміналу та обслуговуючих споруд міжнародного аеропорту Запоріжжя”. Проект впевненно рухається вперед.

Детальніше

procev_01.jpg

Компанія UVT group розробила проект закритого селища для IT компанії. В даному рішенні пропонується використання енергоефективних будинків класу А, В. На ділянці в 10 га передбачено розташування офісного та спортивного комплексів, житлових будинків, готелю та малоповерхових багатоквартирних будинків. Чекаємо на початок реалізації.

Детальніше

news_01.jpg

UVT group успішно пройшла державну експертизу з будівництва нового міжнародного терміналу в Запоріжжі. Проект максимальної категорії складності і наслідків. Вчора ми передали звіт про успішне проходження замовнику - директору КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" біскупські Віктору Григоровичу.

Детальніше

zaporojie.jpg

Так буде виглядати новий міжнародний термінал Запоріжжя. На даний момент UVT group веде генеральне проектування об'єкта. Новий термінал буде пропускною спроможністю 400 осіб на годину і мати площу 12300 м2. До того ж, термінал буде обладнаний сучасними системами енергозбереження, безпеки і контролю пасажирів.

Детальніше

association.jpg

UVT group / OOO "УНІВЕНТЕРМ" взяли участь в асоціації "Аеропорти України". Ми раді працювати на благо розвитку нашої країни і індустрії аеропортів.

Детальніше

ivano_fr_1.jpg

У березні 2017 року UVT group презентувала проект реконструкції і розвитку міжнародного терміналу Івано-Франківськ. Проект отримав попередні узгодження з керуючою компанією аеропорту.
Регіон має величезний потенціал для зростання - в Буковель їдуть зі всього світу. Ми сподіваємося, що оновлений термінал стане новою візитівкою цього регіону і нової цікавою роботою для нашої команди.

Детальніше

maxresdefault.jpg

У березні 2016 року наша компанія провела комплексний енергоаудит інженерних систем будівлі. Рік по тому можна говорити про результати проведення енергоаудиту та часткової модернізації інженерних систем. До слова, термін окупності проведеного аудиту менше місяця, а модернізацій - близько року.

Детальніше

Бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181.
тел. +380 44 233 61 42