• Про нас
  Ми проектуємо для кращого життя
 • Про нас
  Ми архітектурно інженерна компанія, яка працює з багатофункціональними об'єктами на ринку України та за кордоном. Ми флагман BIM технологій в Україні й головний BIM партнер компаній США і Англії
 • Про нас
  Міжнародний аеропорт Запоріжжя отримав номінацію "Кращий промисловий проект" на CRE Awards 2020
 • Про нас
  ТРЦ КАРАВАН в Києві - отримав номінацію Commercial Property Awards 2020
ПРО НАС

Історія компанії

Українська компанія UVT GROUP, створена в 2008 році, з метою надання послуги будівельного проектування, та будівництва. Ми спеціалізуємося на створенні громадських будівель, терміналів аеропортів, промислових об'єктів, готельних і житлових комплексів, офісних будівель і торгових центрів.
У 2020 році наші об’єкти: Міжнародний Аеропорт Запорожжя отримав міжнародну премію URE Awards 2020, UVT GROUP відзначені в Будапешті як професіонали українського ринку, та об’єкт реконструкція торгівельного центру «КАРАВАН» Київ - відзначено престижною премією Сommerce Рroperty awards 2020. Ми впевнені, що наші клієнти цінують понад усе наполегливу працю та професіоналізм нашої команди.

Основний офіс компанії знаходиться в Києві – в сучасному і технологічному місті Європи. Це дає змогу єфективно працювати з багатьмя розвиненими містами світу і мати доступ до передових технологій.
Наша команда поєднує талановитих і цілеспрямованих людей. Ми виконуємо функції генерального проектувальника на об'єктах найвищої категорії сткладності СС2, СС3. Під одним дахом зібрані команда архітекторів, конструкторів, інженерів, аналітиків. Всі спеціалісти мають високі навички роботи в BIM. Для роботи ми обрали платформу Autodesk: Revit, 3D Max, Navisworks тощо.
Враховуючи на наш багаторічний досвід, ми також є провідними постачальниками послуг BIM аутсерсінгу для міжнародних партнерів в Європі і США.

Наша мета – створювати проекти для найкращого життя в цьому чарівному світі.
НАШІ ПРОЕКТИ

Поточні проекти

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Підпишіться на новини, ми будемо повідомляти вас про нові події

Контактні дані


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181
тел. +380 44 233 61 42

Ми в соцмережах