БУТИ КРАЩЕ - РОБИТИ ПРАВИЛЬНО - ДУМАТИ ПРО МАЙБУТНЕ

Архітектура · Дизайн · Інжиніринг · BIM · VR

МИ ПРОЕКТУЄМО ДЛЯ КРАЩОГО ЖИТТЯ

previous arrow
next arrow
Slider
Послуги

Напрямки діяльності

Укаїнська компанія UVT Group, створена в 2008 році, з метою надання послуги проектування. Ми спеціалізуємося на створенні громадських будівель, терміналів аеропортів, промислових об'єктів, готельних і житлових комплексів, офісних будівель і торгових центрів. Наші команди знаходяться в офісах Києва та Харкова й спеціалізуються в областях архітектури, механічних і електричних послуг, інформаційного моделювання будівель (BIM), дизайну інтер'єру та управління будівництвом. Наша мета - знайти оптимальні рішення для потреб наших клієнтів.

Враховуючи на наш багаторічний досвід, ми є провідними постачальниками послуг BIM аутстаффінгу для міжнародних партнерів в Європі і США.

Новини

Проектний менеджмент

Контроль і управління проектом подібно до руху корабля під час шторму. Ми команда, яка проходить крізь рифи.

Генеральне проектування

Багатостадійне проектування, проходження державної експертизи. Підбір команди виконавців. Пошук оптимальних технічних рішень для замовника.

Проектування енергоефективних будівель

Проектування будівель згідно рекомендацій EN, LEED, BREAM.

Проектування об'єктів цивільної авіації

Проектування міжнародних, внутрішніх пасажирських терміналів аеропорту. Розробка технології згідно вимог ICAO. Проектування допоміжних будівель для обслуговування аеропорту.

Проекти

В даному розділі представлені об'єкти, реалізовані за участі компаній, що входять до складу UVT group.
Термінал "А" Аеропорт Київ

Термінал "А" Аеропорт Київ

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) термінал А - 14500 м2. Унікальний аеропорт у світі, розташований практично в центрі міста. Компанії, які входять до складу в UVT group виконували проектування і монтаж інженерних комунікацій будівлі і допоміжних споруд.
Термінал "D" Аеропорт Київ

Термінал "D" Аеропорт Київ

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) термінал D - 3000 м2. Було виконано нашою групою від проекту до відкриття за 4 місяці.
Багатофункціональний житловий комплекс

Багатофункціональний житловий комплекс

Житловий, багатоповерховий комплекс з торговим і офісним центрами, загальною площею більше 70000 кв.м. Розташований по вулиці Срібнокільська 3, в місті Київ. Головний архітектор Агафонов Олексій. Компанія Л-СТІК ЛТД виконувала розділ інженерних мереж.
Термінал "C" Аеропорт Київ

Термінал "C" Аеропорт Київ

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) термінал C - 5000кв.м
ТРЦ «Атмосфера»

ТРЦ «Атмосфера»

Знаходиться на Столичному шосе в місті Києві. Загальна площа комплексу більше 54 000 кв.м. ТРЦ "Атмосфера" була введена а експлуатацію в 2014 році. Центр об'єднує в собі бутики одягу та аксесуарів преміум-класу, новий розважальний центр White Ball з боулінгом, дитячої та дискотечною зоною і продуктовий супермаркет Фуршет-Гурман.
Готель "Ramada Encore" Бізнес центр "Європа"

Готель "Ramada Encore" Бізнес центр "Європа"

Готельний комплекс Ramada Encore Kiev - У готелі знаходяться 264 типових номери, 58 сервіс-апартаментів. Крім номерного фонду, готель включає в себе безліч конференц залів, загальною площею 2500 м.кв., обладнаних передовою технікою.
Міжнародний Аеропорт  «Запоріжжя»

Міжнародний Аеропорт «Запоріжжя»

Новий термінал Міжнародного Аеропорту Запоріжжя має площу 12300 кв.м, створений за сучасними технологіями BIM проектування враховуючі яскраві фасади, інтер’єр і конструктивні рішення.
ТЦ «КАРАВАН»

ТЦ «КАРАВАН»

Торгівельно-розважальний центр «Караван» на Луговій в м.Києві - є першим торгівельним центром в Україні такого масштабу, що побудований в результаті реконструкції старої целюлозної фабрики. Площа торгівельно-розважального комплексу становить близько 60000 кв.м.
Міжнародний Аеропорт «Вінниця»

Міжнародний Аеропорт «Вінниця»

Реконструйований термінал матиме орієнтовну площу 11 000 м2. Реконструйоване бомбосховище, повне перепланування приміщень, надбудований третій поверх, окремий вхід для VIP персон і двоє гейтів для відправлення пасажирів.
Міжнародний Аеропорт «Чернівці» концепція

Міжнародний Аеропорт «Чернівці» концепція

Замовнику запропоноване цікаве технологічне рішення в поєднанні служби безпеки внутрішніх та міжнародних рейсів - це те що покращує логістику, одночасно пришвидшуючи проходження пасажирів та заощаджуючи на площі будівлі.Згідно з завданням на розробку концепції, новий термінал має обслуговувати 200 пасажирів на міжнародних рейсах та 200 пасажирів на внутрішніх за годину.

Потрібна консультація?

Зателефонуйте нам +380(44) 233 61 42
Або напишіть на електронну пошту
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181.
тел. +380 44 233 61 42