Дещо про нас

UVT GROUP - МИ РОЗРОБЛЯЄМО ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ ДЛЯ КРАЩОГО ЖИТТЯ

Ми об'єднуємо технології, інновації та сучасний дизай для кращого життя. Наші проекти створені для людей - будь це житло, офіс, торгівельний центр або термінал аеропорту. Ми створюємо надихаючі простори і атмосферу.
"Для того щоб, щось зробити правильно, спочатку потрібно це зробити неправильно" - багато років тому сказав один наш колега. Крутий проект - це досвід спроб і помилок команди, помножений на технологічність і дизайн. Ми прагнемо робити кращі проекти.

Про нас

UVT group, компанія, що виконує комплекс проектних, інжинірингових, монтажних і будівельних робіт. До групи входить три компанії:
Компанія Л-СТІК була створена Антоненком Андрієм в 2002 році. На даний момент компанія виконує реалізацію інженерних систем: автоматизація (BMS), електропостачання, опалення, вентиляції, кондиціонування, водовідведення. Управління компанією успішно ведеться партнером компанії Довгодько Романом.
У 2004-му році спільно з партнерами була заснована компанія CГТ «Сучасні Гідротехнології». Компанія спеціалізується на проектуванні і виготовленні бетонних басейнів, саун, бань, складних бетонних конструкцій та виконанні оздоблювальних робіт.
У 2011 році з метою ведення генерального проектування, BIM моделювання, управління проектами і проектування енергоефективних будівель створена компанія УНІВЕНТЕРМ, і компанії об'єдналися під брендом UVT group.
На даний момент UVT group має багаторічний досвід у проектуванні, реалізації, інсталяції та експлуатації складних інжинірингових об'єктів; відмінну професійну команду і історію.
Ми розвиваємося в напрямках:
Проектний менеджмент, Генеральне проектування, Проектування енергоефективних будівель, Проектування об'єктів цивільної авіації.
Наш девіз - бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Команда:

Антоненко Андрій - керівник UVT group
Агафонов Олексій - головний архітектор UVT group
Довгодько Роман - директор ТОВ «Л-СТІК ЛТД»
Ярослав Островерхий - директор ТОВ «СГТ»
Бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181.
тел. +380 44 233 61 42